Aktualności

Rehaedukacja w akcji - Kurs staw barkowy w Łodzi

W dniach 22-23 lutego br., w Łodzi pracownicy RehaEdukacji przy współpracy z Rehalab Academy zorganizowali szkolenie dotyczące „Stawu barkowego”. Celem kursu było nabycie przez kursantów umiejętności w zakresie przeprowadzenia dokładnej diagnostyki oraz fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej w przypadku najczęstszych uszkodzeń stawu barkowego. Kursantów instruował dr Bartosz Rutowicz fizjoterapeuta, współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca, obecnie pracuje w Colegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Zakładzie Anatomiii.

Pierwszego dnia warsztatów odbyły się zajęcia teoretyczne m.in. z podstaw anatomii i biomechaniki stawu barkowego, kompleksowych badań stawu barkowego oraz patologii stawu. Drugiego dnia kursanci zapoznali się z „praktyczną stroną” barku. Poznali elementy terapii manualnej, tapingu, stretchingu, dynamicznej stabilizacji stawu barkowego, treningu mięśniowego i wiele innych.

Według oceny uczestników było to jedno z najciekawszych i najlepiej przeprowadzonych szkoleń, w jakich mieli przyjemność uczestniczyć. Spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi ocenami i przychylnymi komentarzami za które serdecznie dziękujemy.

„Przede wszystkim profesjonalizm. Poza tym świetna atmosfera. Dziękujemy, pozdrawiamy i wszystkich zachęcamy!!! :)”

Weronika

„Bardzo fajny kurs, super klimat, organizatorzy zawsze gotowi do pomocy Gorąco polecam i pozdrawiam.”

Daria

„Zarówno prowadzący, jak i organizatorzy spisali się na medal. Jeszcze raz wielkie dzięki za fajną atmosferę Już nie mogę się doczekać “kolana” w Łodzi.”

Marta

„Zdecydowanie było warto zrobić 700km żeby wziąć udział w kursie. Polecam każdemu. Pełen profesjonalizm w organizacji. Wiedza przekazana przez Bartosza na najwyższym poziomie. POLECAM!”

Łukasz

„Dziękuję za świetnie przeprowadzony kurs zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Niewykluczone, że jeszcze kiedyś skorzystam z Waszej oferty.”

Marta

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z kursu: Staw barkowy oraz do polubienia naszej strony na facebook`u.

Już za chwileczkę, już za momencik..

OSTATNIE MIEJSCA NA KURS “STAW BARKOWY

TERMIN 22.02-23.02.2014
MIEJSCE ŁÓDŹ
CENA 850 zł
PROWADZĄCY Bartosz Rutowicz

Celem kursu jest nabycie przez kursantów praktycznych umiejętności w zakresie przeprowadzenia dokładnej diagnostyki oraz fizjoterapii zachowawczej i pooperacyjnej w przypadku najczęstszych uszkodzeń stawu barkowego. Kurs przygotowuje do pracy z pacjentem ortopedycznym w przychodniach, szpitalach, gabinetach oraz w klubach sportowych.

Kurs dedykowany dla fizjoterapeutów, lekarzy, studentów fizjoterapii (minimum 3 rok studiów licencjackich).

NIE CZEKAJ, ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ!
ZAPRASZAMY!!