Kadra

 

Greg Dea – międzynarodowej klasy specjalista, australijski fizjoterapeuta, instruktor Kettlebell Hardstyle, FMS i SFMA. Greg przez kilka lat pracował z kadrami różnych dyscyplin sportowych w Chinach, w tym kadrze olimpijskiej siatkarek i drużynami piłki ręcznej. Aktulanie prowadzi własna praktykę w Australii oraz zapraszany jest jako wykladowca na światowej klasy Konferencję i warsztaty!

rutowiczdr Bartosz Rutowicz – praktykujący fizjoterapeuta, magister fizjoterapii i doktorant Akademii Wychowania Fizycznego im. Bronisława Czecha w Krakowie. Autor wielu publikacji naukowych oraz wystąpień w dziedzinie fizjoterapii i sportu. Od 7 lat współpracuje z uczelniami wyższymi jako wykładowca. Na co dzień pracuje z ośrodkami naukowymi, medycznymi, a także specjalistami w dziedzinie medycyny sportu.

Organizatorzy

marekMarek Jędrzejewski – fizjoterapeuta, terapeuta manualny wg. metody Briana Mulligana, trener personalny, trener przygotowania motorycznego m.in. ŁKS Łódź Koszykówka Męska, członek American College of Sports Medicine, absolwent licznych kursów, szkoleń i konferencji z zakresu fizjoterapii, sportu i dietetyki, absolwent Wyższej Szkoły Edukacji i Terapii w Poznaniu.