ARMANDO VINCI

[ Prelegent ]
Pracuje w dziedzinie konsultulacji technologicznych dla zawodowych sportowców od prawie 20 lat. Współpracowałem z wieloma drużynami piłkarskimi włoskiej Serie A, lekkoatletami, zarówno profesjonalistami, jak i amatorami zajmującymi się różnymi dyscyplinami sportu. Pełniłem role konsultanta dla firm, stowarzyszeń sportowych, jak również profesjonalistów w różnych dziedzinach, tworząc w ten sposób rozległa siatkę współpracowników. Stanowiłem wkład w poprawę oferowanych przez nich usług, proponowałem rozwiązania technologiczne spełniające oczekiwania pod katem funkcjonalności, postawy oraz wpływające na poprawę wyników. Jestem ekspertem technologi OMEGA WAVE.

W 2017 założyłem Performance Center del Forte Village Resort na Sardynii. Od 2018 stosuje i propaguje Vegetative Training, rozwiązane szczególne w celu aktywacji systemu wegańskiego (??? tego nie do końca rozumiem).

Aktualnie, zajmuje się rozpowszechnianiem i rozwojem XSPORT, urządzenia, które przyspiesza częstotliwości, moim zdaniem, służy polepszeniu perfomance i zdolności regeneracyjnych, atletów.
[ Zobacz także ]

Kursy prowadzone przez ARMANDO VINCI