06
Sty

Konkurs!

06 Sty 2019
0

Ucz się od najlepszych?! Zawsze! Pamiętajcie jednak, że „od najlepszych”, to również z najlepszych dostępnych źródeł! Bez względu na to czy będzie to szkolenie, literatura, bezpośrednie spotkanie z autorytetami, czy Internet.  Rehaedukacja wychodzi naprzeciw temu stwierdzeniu i daje wam coś wyjątkowego!

Na naszym profilu na facebooku’u (wystarczy wpisać Rehaedukacja) wystartował konkurs, w którym do wygrania jest książka:

„Periodization Training for Sports” – Carla Buzzichelliego.

Wejdźcie na nasz facebook’owy funpage, odszukajcie post o konkursie i sprawdźcie co należy zrobić, aby ta niesamowita nagroda była Wasza! Zapewniamy, konkurs jest banalny!

 

Dlaczego akurat ta pozycja?

Po pierwsze dlatego, że Carlo jest naszym prelegentem na  organizowanym przez nas szkoleniu Strenght Sport Coach Certification, które odbędzie się 25-27 stycznia 2019 roku w Warszawie.

(dlaczego Carlo jest tak wyjątkowym prowadzącym dowiecie się wchodząc w zakładkę „prelegenci” lub w aktualnościach na stronie w poście „Poznaj prowadzącego”)

Po drugie jest to absolutny „must have” każdego trenera personalnego! 330 stron skondensowanej wiedzy na najwyższym poziomie!

Po trzecie dlatego, że jest to książka, której współautorem jest jeden z najbardziej rozpoznawalnych na świecie specjalistów – Tudor Bompa. Z książką napisaną przez dwie tak znane osoby po prostu zapoznać się trzeba!

You might also like

[ 6 stycznia 2019 ]

Jeszcze więcej!