07-08/09/2019  

BALISTIC TOOL COACH

26 maja 2019
0

Miejsce szkolenia: Warszawa

Data: 7-8.09.2019

 

Tengu ECS (Element Cycle System)® dostarcza trenerom przygotowania motorycznego, praktykom fitness, profesjonalistom czy też zwykłym entuzjastom ruchu, podstaw nowatorskiego podejścia do planowania i prowadzenia treningu w ramach koncepcji Element Cycle.

 

ROZWIJAJ SIĘ

ZOSTAŃ CERTYFIKOWANYM SPECJALISTĄ ECS

CERTYFIKAT TENGU ECS MOVEMENT COACH LEVEL 1

 

TENGU ECS TO PIERWSZY PRAWDZIWY SYSTEM HOLOTROPICZNY

 

CO TO JEST „ELEMENT CYCLE SYSTEM”?

System ECS to jest obecny w świecie treningu i fitness od ostatnich 5  lat, a  Nasi trenerzy wykorzystują go w diagnostyce, modulowaniu intensywnością i periodyzacją treningów. Tengu ECS wprowadza zrównoważone, a przede wszystkim bezpieczne podejście do treningu, którego w branży fitness często brakuje. Tengu ECS jest najbardziej naturalnym i wieloaspektowym narzędziem do zarządzania zdrowiem – zarówno swoim jak i swoich podopiecznych. Cieszy Nas, że każdy trener, który posiada w swoim „zawodowym repertuarze” umiejętności związane ECS może je z dumą i zadowoleniem przekazać dalej. Celem ECS jest połączenie i związanie wszystkich sfer, z których zbudowany jest człowiek: fizycznej, umysłowej, emocjonalnej oraz duchowej i danie ludziom wiedzy, aby samodzielnie mogli zarządzać własnym zdrowiem i samopoczuciem. Tengu ECS to pierwszy prawdziwy system Holotropiczny w branży fitness i zarazem najnowocześniejsza metoda szkolenia, do której dostęp mają osoby o różnym poziomie sprawności. Nie robimy sztuczek cyrkowych! Wykonujemy ustrukturyzowany trening siłowy, skoncentrowany na zdrowiu, dążąc do jak najbardziej optymalnego funkcjonowania i wszechstronnego rozwoju. Naszym celem jest zapewniać platformę i edukować w taki sposób, aby pozwalać ludziom bezpiecznie równoważyć wszystkie aspekty ich zdrowia i kondycji. Celem tej równowagi natomiast, jest droga do wysokiego poziomu sprawności ogólnej. Wszyscy musimy być w równym stopniu sprawni, zarówno w aspektach związanych z mobilnością i elastycznością, jak i silą, równowagą czy stabilnością tułowia („core”). System, którego uczymy to tak zwany ELEMNENT CYCLE – CYKL ŻYWIOŁÓW. Daje on nam paradygmat zrozumienia własnych potrzeb fizycznych, a także możliwość szybkiego i bezpiecznego rozwiązywania pojawiających się problemów. Paradygmat ten, stanowi podstawę systemu certyfikacji na poziomie 1, czyli TENGU ECS Movement Coach.

 

System ten używany jest m.in. w celach diagnostycznych, np., aby sprawdzić, jakich cech składowych w treningu nam brakuje lub które z nich są wykorzystywane zbyt często. Używany jest w celach periodyzacji, tak aby bezpiecznie trenować każdego dnia oraz uporządkować trening w tak by niwelować swoje słabe strony. Praktyczna przydatność edukacji na wysokim poziomie zapewnianej przez TENGU ECS i nowatorskie zrozumienie prawidłowej techniki ćwiczeń w połączeniu z CYKLEM ŻYWIOŁÓW zapewni, że będziesz w stanie trenować i pozostać zdrowym przez długie lata.

 

Zapraszamy na jedyną w tym roku możliwość uzyskania uprawnień instruktorskich w ramach Systemu TENGU ECS. Certyfikacji będzie osobiście dokonywał twórca systemu Paweł Widuto. W ramach dwudniowego kursu każdy uczestnik udoskonali swoją pracę z buławami w takich technikach jak mill, swipe czy barbarian squat, nauczy się wychwytywania i korygowania błędów u swoich przyszłych podopiecznych, pracy z klientem oraz przystąpi do egzaminu praktycznego. Osoba, która ukończy kurs i zda egzamin otrzyma uprawniania Tengu Balistic Tools Coach LvL 1 będące pierwszym stopniem zaawansowania w TENGU Element Cycle System.

 

O wykładowcy:

Paweł Widuto jest jednym z założycieli systemu Art of Functional Movement.

„W ciągu mojej 10 letniej kariery w branży fitness uczyłem się w wielu systemach. Jestem zdania, że uczyć należy się od najlepszych – dlatego dawno temu moją przygodę z Kettlebell zacząłem pod okiem Coacha Allana Fallrø z Norwegii – w federacji IKFF, Clubbell i fitnessu taktycznego uczyłem się pod okiem Scotta Sonnona i Alberto Galazzi, boksu filipińskiego , noża i pałki pod okiem Antonio Faedda w Sardynii- ale miałem również wielu innych nauczycieli, którym jestem bardzo wdzięczny za wiedze i pot pozostawiony na matach.

Jestem instruktorem Clubbell, fitnessu taktycznego, kettlebell, crossfit , boksu filipińskiego, noża, pałki a od dwóch lat współzałożycielem, głównym trenerem AFM , właścicielem Tengu Fitness Art of Functional Movement Academy w Norwegii. Pod naszym logo działają dwie akademie w Norwegii, trzy w Wielkiej Brytanii oraz powoli wchodzimy na rynek polski- pierwszą Akademią jest NordCity w Gdańsku.”

 

Koszt szkolenia:

Early Bird (rejestracja do dnia 31.07) – 1100 zł
Cena regularna (rejestracja po 31.07) – 1250 zł
Członkowie PSTM – 990 zł

Partnerem edukacyjnym szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.
Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wydany przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego oraz Rehaedukację.

Liczba uczestników ograniczona!
Szkolenie tłumaczone na język polski!

Kontakt i pytania:
[email protected] lub [email protected]

Aktualności:

[ 6 stycznia 2019 ]

Jeszcze więcej!

[ 6 stycznia 2019 ]

Konkurs!