27-28/07/2019  

GAMESPEED

26 maja 2019
0

Miejsce szkolenia: Warszawa

Data: 27-28.07.2019

 

Szkolenie oparte o autorski system opisany wcześniej w bestsellerowej książce GAMESPEED – Movement Training for superior Sports Performance!

 

OPIS SZKOLENIA:

Szkolenie GAMESPEED jest unikatową koncepcją pracy nad zwinnością i szybkością wykorzystywaną w grach sportowych.

Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jak różnicować wzorce ruchowe potrzebne w sporcie.
Poznają koncepcje zastosowania podstawowych wzorców ruchowych w treningu szybkości.
Poznają progresję ćwiczeń w kształtowaniu szybkości.

Dowiedzą się jak prawidłowo dobierać ćwiczenia potrzebne w celu maksymalizacji wydajności sportowców.

O wykładowcy:

Ian Jefferys jest międzynarodowym ekspertem i naukowcem z zakresy rozwoju zdolności koordynacyjnych i szybkości, a także z zakresu ogólnego przygotowania motorycznego w grach zespołowych. Dr Jeffreys jest m.in twórcą systemu “Gamespeed”, a także protokołu RAMP Warm – up (Raise, Activate, Mobilize, Potentiate) wykorzystywanych w Premier League i ośrodkach treningowych na całym świecie. Obecnie jest wykładowcą na Uniwersytecie w Południowej Walii, gdzie równocześnie jest koordynatorem i głównym konsultantem przygotowania motorycznego piłkarzy Cardiff City. Ian Jeffreys jest członkiem oraz jednym z założycieli UKSCA (United Kingdom Strength and Conditioning Association), gdzie również pracuje jako wykładowca. Od 1989 r. należy do NSCA – w 2006 r. zdobył nagrodę dla najlepszego trenera przygotowania motorycznego grup młodzieżowych. Ian posiada certyfikaty najlepszych organizacji na świecie, a także został wyróżniony jako specjalista przygotowania motorycznego organizacji NSCA (CSCS, RSCC, NSCA-CPT). W 2015 roku wyróżniony przez UKSCA za swoją dotychczasową działalność na rzecz rozwoju sportu w Wielkiej Brytanii. Ian jest również członkiem i konsultantem Brytyjskiego Komitetu Olimpijskiego.

Koszt szkolenia:
Cena regularna – 700 zł
Członkowie PSTM -600 zł

Partnerem edukacyjnym szkolenia jest Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.
Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wydany przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego oraz Rehaedukację.

Liczba uczestników ograniczona!
Szkolenie tłumaczone na język polski!

Kontakt I pytania:
[email protected] lub [email protected]

Aktualności:

[ 6 stycznia 2019 ]

Jeszcze więcej!

[ 6 stycznia 2019 ]

Konkurs!