18-19/05/2019  

MOBILITY AND STABILITY FOR PERFORMANCE

11 Cze 2018
0

Kurs ten ma na celu poprawę świadomego uczenia oraz podniesienie poziomu kompetencji dla wszystkich uczestników w zakresie rehabilitacji, treningu i wydajności sportowej. Pokaże dlaczego i kiedy mobilność, stabilność oraz kontrola motoryczna mogą stanowić czynniki ograniczające funkcjonalność. Kurs stawi czoła błędom powszechnie panującym w obecnej kulturze sportowej poprzez poprawę zrozumienia systemów naukowych oraz podstawowych elementów, z których wyłaniają się umiejętności ruchowe.

 

Szkolenie „Mobility, Stability and Performance” to specjalne wydarzenie dedykowane fizjoterapeutom oraz trenerom przygotowania motorycznego jak i trenerom personalnym.

Kurs omawia, w jaki sposób kontrola motoryczna może być czynnikiem ograniczającym wyniki sportowe.

 

Dzięki niemu w świadomy sposób podniesiecie swój poziom nauczania i kompetencji, bez względu na to czy pracujecie jako trener personalny, przygotowania motorycznego czy fizjoterapeuta. Szkolenie zostało zaprojektowane w celu zwiększenia świadomości, że mobilność, stabilność i kontrola motoryczna mogą być czynnikami ograniczającymi sprawność funkcjonalną. Celem kursu jest również stawienie czoła błędom w naszej kulturze treningowej, poprzez lepsze zrozumienie systemów naukowych i podstawowych elementów umiejętności ruchowych.

 

Wykładowca:

Greg Dea – międzynarodowej klasy specjalista, australijski fizjoterapeuta, instruktor Kettlebell Hardstyle, FMS i SFMA. Greg przez kilka lat pracował z kadrami różnych dyscyplin sportowych w Chinach, w tym kadrze olimpijskiej siatkarek i drużynami piłki ręcznej. Aktualnie prowadzi własna praktykę w Australii oraz zapraszany jest jako wykładowca na światowej klasy konferencje i warsztaty!

 

Miejsce szkolenia :

ŁÓDŹ

 

Masz pytania, napisz!

[email protected] lub [email protected]

 

Szkolenie tłumaczone na język polski!

 

Uczestnicy otrzymują certyfikat uczestnictwa wydany przez Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Liczba uczestników ograniczona!

 

Partnerem edukacyjnym jest Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Podczas szkolenia istnieje możliwość zapisu do polskiego stowarzyszenia treningu motorycznego!

Aktualności:

[ 6 stycznia 2019 ]

Jeszcze więcej!

[ 6 stycznia 2019 ]

Konkurs!