18-19/05/2019  

MOBILITY AND STABILITY FOR PERFORMANCE – MSP1 COURSE

11 Cze 2018
0

Miejsce szkolenia: Warszawa, Body Support – Stefana Szolc-Rogozińskiego 1, 02-777

Data: 18-19.05.2019

 

Kurs ten ma na celu poprawę świadomego uczenia oraz podniesienie poziomu kompetencji dla wszystkich uczestników w zakresie rehabilitacji, treningu i wydajności sportowej. Pokaże dlaczego i kiedy mobilność, stabilność oraz kontrola motoryczna mogą stanowić czynniki ograniczające funkcjonalność. Kurs stawi czoła błędom powszechnie panującym w obecnej kulturze sportowej poprzez poprawę zrozumienia systemów naukowych oraz podstawowych elementów, z których wyłaniają się umiejętności ruchowe.

Szkolenie „Mobility and Stability for Performance” to specjalne wydarzenie dedykowane fizjoterapeutom oraz trenerom przygotowania motorycznego jak i trenerom personalnym. Omawia, w jaki sposób kontrola motoryczna może być czynnikiem ograniczającym wyniki sportowe.

Dzięki niemu w świadomy sposób podniesiecie swój poziom nauczania i kompetencji, bez względu na to czy pracujecie jako trener personalny, przygotowania motorycznego czy fizjoterapeuta. Szkolenie zostało zaprojektowane w celu zwiększenia świadomości, że mobilność, stabilność i kontrola motoryczna mogą być czynnikami ograniczającymi sprawność funkcjonalną. Celem kursu jest również stawienie czoła błędom w naszej kulturze treningowej, poprzez lepsze zrozumienie systemów naukowych i podstawowych elementów umiejętności ruchowych.

 

Wykładowca:

Greg Dea – międzynarodowej klasy specjalista, australijski fizjoterapeuta, instruktor Kettlebell Hardstyle, FMS i SFMA. Greg przez kilka lat pracował z kadrami różnych dyscyplin sportowych w Chinach, w tym kadrze olimpijskiej siatkarek i drużynami piłki ręcznej. Aktualnie prowadzi własna praktykę w Australii oraz zapraszany jest jako wykładowca na światowej klasy konferencje i warsztaty!

 

Miejsce szkolenia :

Warszawa

Body Support

Stefana Szolc-Rogozińskiego 1, 02-777

 

Cena:

Członkowie PSTM oraz uczestnicy Konferencji PSTM – 1495zł

( Przy rejestracji do 26.04.2019 – termin płatności do 14.05.2019)

 

Early Bird (do 06.05.2019) – 1600zł

Cena regularna (po 06.05.2019) – 1800zł

 

Masz pytania, napisz!

[email protected] / [email protected]/ [email protected]

 

Szkolenie tłumaczone na język polski!

 

Liczba uczestników ograniczona!

 

Partnerem edukacyjnym jest Polskie Stowarzyszenie Treningu Motorycznego.

Podczas szkolenia istnieje możliwość zapisu do Polskiego Stowarzyszenia Treningu Motorycznego!

Aktualności:

[ 6 stycznia 2019 ]

Jeszcze więcej!

[ 6 stycznia 2019 ]

Konkurs!