To pytanie dość ogólne, ponieważ na każdy kurs polityka cenowa ustalana jest niezależnie. Aby uzyskać informacje odnośnie ceny danego kursu, przejdź do zakładki wszystkie kursy, wybierz ten, który Cię interesuje, a następnie w opisie odszukaj informacje o kosztach. Jeśli nie możesz znaleźć takiej informacji, napisz do nas na: [email protected] lub skorzystaj z formularza kontaktowego w zakładce „kontakt”.

Przede wszystkim ogromną dawkę wiedzy i doświadczenia! Każdy z organizowanych przez nas kursów stoi na najwyższym merytorycznym poziomie. Zapraszani przez nas prelegenci to najlepsi międzynarodowi specjaliści, pracujący z elitarnymi sportowcami na całym świecie. Wszyscy nasi prelegenci mogą pochwalić się medalami Olimpijskimi, Mistrzostw Świata czy Europy. Zapraszani są na największe światowe konferencje oraz są autorami wielu międzynarodowych publikacji.

Uczestnicy wszystkich naszych kursów otrzymują oficjalny certyfikat potwierdzający ukończenie szkolenia. Co więcej, część z naszych szkoleń jest certyfikowana również przez zagraniczne organizację (np. ISCI przy szkoleniu z Carlem Buzzichellim).

Wszystko zależy od tego jakim kursem jesteś zainteresowany. Zapewnić możemy jednak, że nasze kursy dobierane są tak, aby dostarczyć Ci wiedzę na najwyższym światowym poziomie. Misją naszej firmy jest budowanie pomostu pomiędzy światem treningu personalnego i motorycznego a światem fizjoterapii, dlatego z naszych kursów zadowoleni będą wszyscy chcący pracować ze sportowcami, bez względu ich wiek, stopień zaawansowania, dyscyplinę. Aby uzyskać szczegółowe informacje odnośnie tematyki szkolenia lub jego harmonogramu, przejdź do zakładki wszystkie kursy, wybierz ten, który Cię interesuje, a następnie zapoznaj się z jego opisem. Informacje dotyczące prowadzącego znajdziesz w zakładce „prelegenci”.

Tak, istnieje taka możliwośc. Chociaż sami, jako Rehaedukacja,  nie zajmujemy się pozyskiwaniem takich dofinansowań, to jednak jeśli uczestnik zdobędzie takie finansowanie, respektujemy je. Każde nasze szkolenie rejestrowane jest w  Krajowym Funduszu Szkoleniowym i ma nadany specjalny numer, dzięki któremu nasi kursanci mają otwartą drogę do pozyskania środków na nasze kursy.

Najpewniejszą formą rezerwacji miejsca na kursie, jest po prostu opłacenie go, zgodnie z obowiązującą ceną. Wówczas możesz być pewien, że znajdziesz się na liście uczestników. Jeśli jednak nie jesteś w stanie opłacić całości kwoty na raz, a chciałbyś wziąć udział w naszym wydarzeniu, napisz do nas na: [email protected], jesteśmy pewni, że wspólnie znajdziemy rozwiązanie, które umożliwi Ci udział w kursie i zarezerwuje Ci miejsce na liście.

Na ten moment prosimy o dokonywanie przelewów bankowych na podane poniżej dane:

Dane:

Personal Trainers Marek Jędrzejewski
ul. Leszczyńskiej 4/28
93-347 Łódź

konto: 94 1140 2004 0000 3202 7406 7805

W tytule przelewu prosimy podać Imię i Nazwisko uczestnika oraz nazwę kursu na jaki się zgłasza.

(np. Adam Nowak – Athletic Groin)

 

Niedługo na naszej stronie pojawi się również zakładka „Bilety”, gdzie można będzie bezpośrednio zapłacić za kurs jakim jesteśmy zainteresowani.

roulette222